Zdalna obsługaZadbaj o swoje zdrowie i komfort z Loft33! W trosce o Twoje bezpieczeństwo, staramy się zminimalizować konieczność osobistego kontaktu, przenosząc nasze usługi do sieci. Wykorzystując najnowsze technologie, jesteśmy przekonani, że będziesz równie zadowolony z naszych usług online, co z tradycyjnej formy współpracy.

Wirtualny spacer to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zwiedzić wnętrze mieszkania bez wychodzenia z domu. Z przyjemnością Ci towarzyszymy i opowiadamy o nieruchomości podczas rozmowy telefonicznej.

Jeśli szukasz czegoś więcej, mamy dla Ciebie transmisję na żywo. To maksymalne wykorzystanie aplikacji do wideorozmów. Umów się z naszym agentem, aby oprowadził Cię po nieruchomości, pokazując Ci wszystko, co tylko chcesz. To prawie jakbyś tam był!

Jesteśmy dostępni dla Ciebie przez cały czas, zarówno przez popularne komunikatory, takie jak Skype, Whatsapp, Messenger, jak i tradycyjnie - przez e-mail i telefon.

Bezpieczeństwo przede wszystkim - jeśli nasza oferta online nie spełnia Twoich oczekiwań, jesteśmy do Twojej dyspozycji również osobiście. Wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności w zakresie zapobiegania zakażeniom COVID-19. Wszyscy nasi agenci zobowiązani są zachować odpowiednią odległość od Klienta oraz zostali wyposażeni w rękawiczki i maseczki ochronne, a także płyn dezynfekujący. Przed wizytą przygotowujemy nieruchomość, dezynfekując wszystkie klamki, uchwyty, włączniki itp. Wszystkie pomieszczenia pozostają otwarte, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo podczas bezkontaktowego zwiedzania.

Loft33 - Zadzwoń do zawodowców! Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, jak łatwo i bezpiecznie możesz znaleźć swoje wymarzone mieszkanie!