Zdalna obsługa

W trosce o Twoje zdrowie i komfort staramy się zmniejszać konieczność osobistego kontaktu do minimum. Wykorzystując możliwości dzisiejszej technologii, możemy przenieść pośrednictwo do sieci i wierzymy, że będziesz zadowolony z efektów nie mniej niż podczas tradycyjnej formy współpracy.

Wirtualny spacer

Chcesz zwiedzić wnętrze mieszkania bez wychodzenia z domu? Mamy na to sposób! Zapraszamy do skorzystania z naszych wirtualnych spacerów. Z przyjemnością Ci w tym potowarzyszymy i opowiemy o nieruchomości podczas rozmowy telefonicznej.

Transmisja na żywo

Wirtualny spacer to dla Ciebie za mało i potrzebujesz więcej? Jesteśmy na to przygotowani! Transmisja na żywo to maksymalne wykorzystanie aplikacji do wideorozmów. Umów się z naszym agentem, aby oprowadził Cię po nieruchomości, pokazując Ci wszystko co tylko chcesz. To prawie tak jakbyś tam był!

Stały kontakt

To oczywiście nie wszystko, cały czas jesteśmy dostępni poprzez popularne komunikatory takie jak Skype, Whatsapp, Messenger i jak zawsze pod mailem i telefonem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Jeśli nasza oferta online nie spełnia Twoich oczekiwań, jesteśmy do Twojej dyspozycji również osobiście. W celu zapewnienia bezpieczeństwa wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności w zakresie zapobiegania zakażeniom COVID-19. Wszyscy nasi agenci zobowiązani są zachować odpowiednią odległość od Klienta oraz zostali wyposażeni w rękawiczki i maseczki ochronne, a także płyn dezynfekujący. Przed wizytą przygotowywane są także same nieruchomości w tym: dezynfekcja wszystkich klamek, uchwytów, włączników itp. Dodatkowo wszystkie pomieszczenia pozostają cały czas otwarte, aby zapewnić Klientom w pełni bezkontaktowe oprowadzanie.

Loft33 - Zadzwoń do zawodowców!